Proponowana przez nas chemia profesjonalna upora się z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami na różnych nawierzchniach, takich jak na przykład kostka brukowa. Zanim przystąpimy do prac porządkowych musimy dopasować środki do konkretnej powierzchni – pozwoli to nie tylko uzyskać satysfakcjonujący efekt, ale też dodatkowo zabezpieczyć czyszczone materiały. Dlatego zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie nie zabrakło niezawodnych preparatów dedykowanych kostce brukowej i nie tylko.

Co proponujemy? W asortymencie posiadamy bogaty wybór takich preparatów jak różnego rodzaju impregnaty, środki do usuwania rdzy, a także do usuwania wykwitów solnych czy też czyszczenia fug. Znajdą one szerokie zastosowanie zarówno na użytek profesjonalny, jak i własny.

Po więcej informacji zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Przy każdym produkcie zamieściliśmy informacje na temat przeznaczenia oraz właściwości. W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt – z chęcią pomożemy w wyborze odpowiednich preparatów dopasowanych do konkretnego zastosowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
platforma finansowa

Platforma Finansowa
finansowanie w pełni online.

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
Sklep internetowy Shoper Premium