Tts mop akrylowy dust do zamiatania odkurzania 80
towar niedostępny
Opis
TTS DUST MOP AKRYLOWY 80cm
do zamiatania, odkurzania pow. podłogowych
Mop akrylowych DUST o szerokości 80cm. Idealny do szybkiego i dokładnego zamiatania małych, średnich i dużych powierzchni podłogowych. Wykorzystywany do zamiatania podłóg w szkołach, szpitalach, zakładach produkcyjnych, marketach i magazynach, salach sportowych i tanecznych. Główną zaletą systemu jest niewzbijanie kurzu podczas zamiatania jak przy używaniu zwykłej miotły.
Zamiatanie mopem akrylowym odbywa się podobnie jak mycie podłogi na mokro - nie odrywając mopa od powierzchni podłogi. Dzięki mopom akrylowym zamiatane pomieszczenia nie są zakurzone, kurz nie osiada na półkach, parapetach, framugach drzwi, rantach obrazów i poręczach. Świetnie zbiera kurz, duże ilości piasku, śmieci itp.
Mopy akrylowe doskonale sprawdzają się również przy doczyszczaniach pobudowlanych, są idealne do zamiatania paneli podłogowych i parkietów w mieszkaniach i domach. Dzięki dużej szerokości zamiata łatwo i szybko – wiele razy szybciej i dokładniej niż tradycyjną miotłą. Można łatwo ściągnąć ze stelaża i wytrzepać z kurzu oraz wielokrotnie prać.
Specyfikacja produktu:
- Kod produktu: 00000143
- Oferowana szerokość: 80 cm
- Materiał: 100% akryl
- Sposób prania: prać w temp. max 60 C bez stosowania płynów do płukania oraz wybielaczy
Wszystkie oferowane produkty marki TTS są produkowane we Włoszech wyłącznie z najlepszych materiałów.
TTS - Tecno Trolley System to czołowy, światowy producent sprzętu czyszczącego również doskonale znany wśród polskich profesjonalistów! Na dzień dzisiejszy oferuje ponad 3000 produktów w ponad 75 krajach. Od roku 1988 jest głównym partnerem dla tysięcy specjalistów działających w sektorze profesjonalnego utrzymania czystości. Przede wszystkim ze względu na to, że firma skupia się na najwyższej jakości swoich produktów i wdrażaniu innowacyjności dla wszelkich potrzeb w rynku hotelowym, w restauracjach, biurach, szkołach, na lotniskach itp.