Kiehl xon forte silny płyn do piekarników i grilli - 5l

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 116,50 zł 116.50
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

 

 

 

KIEHL Xon-Forte - kanister 5l

 

Silny środek do odłuszczania grilli, piekarników, frytkownic, okapów itp.

 

Xon-forte -  usuwa zanieczyszczenia artykułami spożywczymi takimi jak: białko, tłuszcze, pozostałości po smażeniu i pieczeniu oraz przypalone zaskorupienia.

Powierzchnie czyszczone XON-FORTE, na których przyrządza się potrawy należy koniecznie umyć bieżącą wodą.

Zaświadcza się o braku przeciwwskazań do stosowania produktu Xon-forte w obszarze spożywczym.

Przeznaczony do wszystkich zasado odpornych powierzchni w obszarze kuchennym i spożywczym takich jak: konwektomaty, piekarniki, grille, kuchenki, frytkownice, okapy kuchenne, flizy podłogowe i ścienne. Nie nadaje się do powierzchni wrażliwych na zasady takich jak: aluminium, aluminium eloksalowane i powierzchnie lakierowane.

 

 

 

 

 

Produkt posiada certyfikat Ecolabel!! Nr DE/020/215

 

EU Ecolabel to oficjalne, europejskie wyróżnienie, przyznawane wyrobom przyjaznym dla środowiska, spełniającym wysokie standardy jakościowe i zdrowotne.

Na rynku można znaleźć wiele wyrobów opartych na standardach ekologicznych i trudno jest ocenić, któremu oznakowaniu ekologicznemu można zaufać.

Producenci, którzy chcą otrzymać unijny ekoznak, nie mogą stosować w swych wyrobach substancji toksycznych lub słabo rozkładalnych, składników znanych jako: rakotwórcze, osłabiające płodność, wywołujące bezpłodność, uznanych za niebezpieczne dla środowiska czy mogących wywołać podrażnienia (fosforu, fosfatu, fosforatu). Ponadto ważne jest, by w procesie produkcji stosować tylko i wyłącznie takie substancje, które są powierzchniowo czynne, a więc ulegają w 100 proc. biodegradacji (zarówno w próżni, jak i przy dostępie tlenu).

  

 

 
Obszar zastosowania:
Do stosowania na powierzchniach zasadoodpornych w obszarze kuchennym i spożywczym, takich jak np. konwektomaty, parowary, urządzenia grillowe, piekarniki, płyty kuchenne, frytkownice, okapy, płytki ścienne i podłogowe. Nie stosować w piekarnikach z samooczyszczaniem pyrolitycznym. Ponadto nadaje się do czyszczenia alkalicznego w obszarach basenowych i przemysłowych. Nie stosować na powierzchniach wrażliwych na działanie zasad, np. linoleum, aluminium i lakier dyspersyjny.
Sposób użycia:
Przed pierwszym użyciem należy sprawdzić w niewidocznym miejscu odporność materiału na działanie produktu. Przestrzegać instrukcji obsługi producenta urządzenia. Mycie bieżące (mycie powierzchni ponadpodłogowych): Produkt stosować bez rozcieńczania. Nagrzać konwektomat, grill, piekarnik itp. do temperatury ok. 30°C, a następnie wyłączyć urządzenie. Powierzchnie pokryć pianą, odczekać 5-10 minut, wyczyścić padem, dobrze umyć i wytrzeć do sucha. W przypadku dozowania automatycznego należy przestrzegać informacji podanych przez producenta urządzenia oraz napełnić produkt do zasobnika lub podłączyć do oznaczonych węży dozowania. Mycie rozpocznie się automatycznie. Zużycie: 5,0 ml/m². Nie nadaje się do czyszczenia większych powierzchni. Normalne zabrudzenia Mycie bieżące (mycie powierzchni podłogowych): 150 ml na 10 L zimnej wody. Zużycie: 1,0 ml/m².
Mycie bieżące (mycie maszynowe na mokro):
150 ml na 10 L zimnej wody. Zużycie: 2,5 ml/m². Silne zabrudzenia
Mycie pianą:
Wlać nierozcieńczony produkt do pojemnika. W zależności od zabrudzenia wybrać ustawienie dyszy od 1:4 do 1:10, nanieść pianę na powierzchnię i po krótkim czasie spłukać powierzchnię wodą. Zużycie: 25,0 ml/m².
Mycie gruntowne (mycie maszynowe na mokro):
1 L na 8 L zimnej wody. Roztwór roboczy rozprowadzić na podłodze, odczekać ok. 10–15 min., szorować, zebrać brudny roztwór, spłukać gruntownie czystą wodą. Zużycie: 30,0 ml/m². Powierzchnie i urządzenia kuchenne, które mają bezpośredni kontakt z żywnością, po odczekaniu czasu na zadziałanie, wypłukać dokładnie wodą pitną. Butelkę z rozpylaczem można napełniać z kanistra. W przypadku zmiany produktu należy dokładnie wypłukać wodą urządzenie dozujące i odpowiednie węże. Woda o temperaturze 40-60°C przyspiesza skuteczność działania produktu w przypadku uporczywych zanieczyszczeń tłuszczem. W przypadku osadów tłuszczu lub białka produkt dozować w odpowiednim stężeniu (zimny), a podczas szorowania nanieść na podłogę gorącą wodę ze zbiornika ługowego maszyny.

 

Produkt profesjonalny - niedostępny w marketach i drogeriach stosowany w wielu hotelach, restauracjach.

 

 

GORĄCO ZAPRASZAMY DO ZAKUPU !!

Dane techniczne

Postać płyn
Kolor żółty
Zapach przyjemny
Dozowanie 150 ml na 10 L zimnej wody
pH (koncentratu) : > 13,5 (roztworu roboczego): ok. 13
Opakowanie 5l

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
platforma finansowa

Platforma Finansowa
finansowanie w pełni online.

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
Sklep internetowy Shoper Premium