KIEHL PUROIL olej do impregnacji drewna 5L

pur-oil.PNG
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 365,00 zł 365.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

 

 

 

KIEHL PurOil   -   kanister 5l

 

Pielęgnacyjny olej do impregnacji drewna na bazie wodnej

 

KIEHL PUROIL podkreśla barwę drewna w zależności od jego gatunku (wydobywając naturalny odcień). Wysycha matowo, utwardza się pod wpływem powietrza, zachowuje zdolność dyfuzji, jest wolny od rozpuszczalników, pigmentów i formaldehydów, a po utwardzeniu całkowicie pozbawiony zapachu. Spełnia normy EN DIN 71-3 (wolny od metali ciężkich).

Prosty w użyciu, posiada dużą zdolność wypełniania, po ok. 2 h nadaje się do chodzenia, a po ok. 24 h do zmywania.

Pielęgnacja dalsza po całkowitym utwardzeniu powierzchni jest możliwa produktem Kiehl-Legnodur lub Kiehl-Parketta.

Przeznaczony do olejowania późniejszego powierzchni z prawdziwego drewna, które były wcześniej impregnowane olejami.

 

Nie nadaje się do zabezpieczonych, pokrytych powłoką lub woskowanych powierzchni drewnianych.

 

 

 

 

 

 

Sposób użycia:

Produkt osiąga doskonałą przyczepność oraz optykę tylko na powierzchniach nie pokrytych powłoką, czystych, wolnych od tłuszczu, wosku, silikonu i pyłu.

Temperatura podłoża powinna wahać się w granicach od 15°C do 25°C.

Przed użyciem mocno wstrząsnąć produktem!

Olejowanie późniejsze:

Zniszczone powierzchnie drewniane należy najpierw wyczyścić maszynowo na sucho (maszyną jednotarczową, aparatem ssącym, odkurzaczem, padem Kiehl-Legno-Pad). Maszynę należy prowadzić torem spiralnym aż do równomiernego wyczyszczenia powierzchni, usunięcia z porów powierzchniowo zalegającego brudu i uzyskania jednolitej optyki. Nie zebrany odkurzaczem mikro pył należy usunąć wilgotną ściereczką.

Nakładanie:

Dobrze wstrząsnąć! Stosować nierozcieńczony. Ok. 250 ml rozprowadzić na wyczyszczonej podłodze i natychmiast rozprowadzić barankiem lub mopem płaskim cienką warstwą równomiernie zachodzącymi na siebie torami na ok. 10 m² powierzchni. W zależności od właściwości powierzchni wymagane są 1-2 warstwy co ok. 120 min.

Punktowe użycie metodą spray:

Produkt stosować nierozcieńczony z butelki ze spryskiwaczem, powierzchnię obrobić maszyną jednotarczową (ok. 150 obr./ min.) i czerwonym padem.

Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego lub nieprofesjonalnego zastosowania produktu!

Produkt profesjonalny - niedostępny w marketach i drogeriach stosowany w wielu hotelach, firmach sprzątających

Specyfikacja produktu:

  • Oferowane opakowanie: jeden kanister 5L
  • Kolor: mleczny, beżowy
  • Zapach: charakterystyczny
  • pH: 8.0

 

 

 

 

KIEHL- potężny specjalista profesjonalnych systemów produktowych do perfekcyjnego czyszczenia, pielęgnacji i higieny. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1904 roku w Monachium. Dzisiaj, dzięki doświadczeniu ponad 100 lat w dziedzinie profesjonalnego utrzymania czystości obiektów należy do wiodących swej branży i cieszy się pełnym zaufaniem klientów na całym świecie.

JOHANNES KIEHL KG certyfikowany wg DIN EN ISO 9001, 14001, 50001 oraz  OHSAS 18001 produkuje na skalę przemysłową, wykorzystując wysoce zautomatyzowane linie produkcyjne. Surowa kontrola jakości gwarantuje niezmienną jakość produktu, która pozostaje zawsze na najwyższym poziomie oraz bezkonkurencyjnie długi termin ważności produktu wynoszący 5 lat. Produkty KIEHLA są gwarancją najwyższej jakości i skuteczność świadczonych usług w pełnym zakresie: mycie przemysłowe, automatem, gruntowne, impregnacja, mycie codzienne, z pielęgnacją, sprzątanie sanitariatów, pielęgnacja mebli, metalu, sprzątanie kuchni, pranie dywanów, mycie i pielęgnacja parkietu i drewna,  pranie tekstyliów, system Pro-Mop, maszynowe mycie naczyń, pielęgnacja i higiena skóry rąk, systemy i urządzenia dozujące. Z „czystych rozwiązań” KIEHLA korzystają od lat z wielkim sukcesem najlepsi managerowie branży czystości. Produkty KIEHLA to także troska o środowisko naturalne.

 

 

 

GORĄCO ZAPRASZAMY DO ZAKUPU !!

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Platforma Finansowa
finansowanie w pełni online.

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
Sklep internetowy Shoper.pl