Santoemma sabrina hot

Dostępność: brak towaru
Cena: 7 062,00 zł 7062.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

 

 

ODKURZACZ EKSTRAKCYJNY

 

SANTOEMMA SABRINA HOT

 

Sabrina Hot to najmniejsze urządzenie ekstrakcyjne wyposażone w jednostkę do natychmiastowego podgrzewania wody. Zastosowanie ciepłej wody umożliwia efektywniejsze czyszczenie powierzchni bardzo zabrudzonych. Ponadto, wysokie podciśnienie high-waterlift pozwala na usuwanie maksymalnej ilości zanieczyszczeń z powierzchni oraz uzyskanie najkrótszego czasu schnięcia.
Sabrina Hot dzięki swoim niewielkim rozmiarom oraz ciężarowi mieści się do małego samochodu oraz bez użycia większego wysiłku może zostać wniesiona po schodach. Sabrina Hot wyposażona jest standardowo w ssawę ręczną NS10PN, może też zostać podłączona do akcesoriów opcjonalnych przeznaczonych do czyszczenia dywanów oraz podłóg twardych NS270N. Sabrina Hot polecana jest firmom sprzątającym potrzebującym mobilnego urządzenia z podgrzewaczem wody.

 

Główne obszary zastosowania: firmy sprzątające, promy, statki, i wszystkie inne miejsca gdzie potrzebny jest ekstraktor z natychmiastowym podgrzewaniem wody.

W wyposażeniu standardowym znajduje się: plastikowa ssawa czyszczenia tapicerek, wąż ssący i wąż ciśnieniowy o dł. 2,5m

 

 

Zalety Sabriny Hot:
  1. System przepływowego podgrzewania, który pozwala na czyszczenie ciepłą wodą od razu po włączeniu urządzenia.
  2. System High-waterlift umożliwia usuwanie zabrudzeń i pozwala uzyskać najkrótszy czas schnięcia: dywan może być suchy w godzinę.
  3. Przezroczysta ssawa pozwalająca na obserwację zasysanego brudu.
  4. Dysza spryskiwacza zaprojektowana tak, aby uniknąć złamania.
  5. Dające się szybko rozłączyć dysze spryskiwacza, które można zdemontować bez konieczności użycia innych narzędzi. Dysze są bardzo łatwe do czyszczenia.
  6. W połączeniu z opcjonalną przystawką do odkurzania NS270TURBODUST, możliwe jest odkurzenie powierzchni przed czyszczeniem przy użyciu tej samej maszyny.
 
 
 

Produkt profesjonalny, stosowany w wielu hotelach i firmach sprzątających!!

 

 

GORĄCO ZAPRASZAMY DO ZAKUPU!!!

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
platforma finansowa

Platforma Finansowa
finansowanie w pełni online.

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
Sklep internetowy Shoper Premium