Prochem s789 power burst prespray za pr101 4kg

Dostępność: brak towaru
Cena: 289,90 zł 289.90
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

 

 

 

PROCHEM S 789 POWER BURST 4 kg

 

Silnie skoncentrowany prespray do czyszczenia mocno zabrudzonych włókien sztucznych.

 

POWER BURST to silnie skoncentrowany i wydajny prespray w proszku bez dodatku enzymów do czyszczenia najsilniej zabrudzo­nych wykładzin obiektowych. Sprawdza się doskonale przy czyszczeniu włókien poli­propylenowych oraz silnie zabrudzonych poliamidowych, po przetestowaniu stabilności kolorów. Nie nadaje się do stosowania na wykładzinach wełnianych lub z domieszką wełny. Ze względu na wysokie pH może uszkadzać impregnat na wykładzinach poliamidowych, ale należy brać pod uwagę, że przy silnym zabrudzeniu i po dłuższym okresie eksploatacji impregnat prawdopodobnie uległ już wcześniej wytarciu.

 

 

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Produkt przeznaczony do natrysku opryskiwaczem, wcierania ręcznego oraz maszynowego.

Dozowanie: jedna miarka 15ml (znajdująca się w opakowaniu) na 1l gorącej wody.

Nanieś produkt na czyszczoną powierzchnię za pomocą opryskiwacza ogrodowego, ciśnieniowego w ilości ok. 1l na 10m2 (w zależności od gęstości runa oraz stopnia zabrudzenia). Odczekaj 5-10 minut aby produkt rozpuścił zabrudzenia po czym wypłukaj odkurzaczem piorącym z dodatkiem proszku ekstrakcyjnego. W trakcie ww. 5-10 minut zaleca się wtarcie chemii w miejscach najbardziej zabrudzonych szczotką ręczną, szczotkarką jednotarczową lub walcową. Nie pozwolić aby chemia wyschła na powierzchni. W przypadku ekstremalnych zabrudzeń sugerujemy wlać roztwór produktu do szorowarki i dodatkowo wcierać przez kilka minut.

Nasze wskazówki: przed użyciem produktu, dla pewności zawsze wykonaj test stabilności koloru:

Przygotuj roztwór roboczy testowanego środka zasadowe­go. Spryskaj wykładzinę punktowo w mało widocznym miejscu. Odczekaj 3 minuty. Przyciśnij pięścią do wykładziny kawałek białego ręczniczka lub chusteczki i przy­trzymać przez 30 sekund. Jeśli na chusteczce pojawił się kolor wykładziny, to możemy mieć problem ze stabilnością koloru i należy wtedy użyć produktu delikatniejszego lub zakwasić powierzchnie produktem o odczynie kwaśnym w celu ustabilizowania barwnika i wykonać ponownie ten test. Jeśli na chusteczce widzimy jedynie barwę roztworu oraz brudu, to znaczy, że kolor jest stabilny.

Specyfikacja produktu

  • Oferowane opakowanie: wiaderko 4 kg
  • Forma produktu: proszek
  • Zapach: przyjemny, kwiatowy
  • pH: 10.5
  • Wydajność: ok. 2700m2
  • Zbliżony odpowiednik: PR101 MULTITASK PRESPRAY

 

 

 

                                       GORĄCO ZAPRASZAMY DO ZAKUPU !!

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
platforma finansowa

Platforma Finansowa
finansowanie w pełni online.

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
Sklep internetowy Shoper Premium