Prochem s776 double clean płukanie ekstrakcyjne

Dostępność: brak towaru
Cena: 245,00 zł 245.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

 

 

 

PROCHEM S 776 DOUBLE CLEAN 4 KG

 

Silny proszek do płukania ekstrakcyjnego przeznaczony do dywanów, wykładzin i tapicerek.

 

DOUBLE CLEAN jest silnie skoncentrowanym detergentem o zapachu cytrusowo-miętowym przeznaczony do czyszczenia silnie zabrudzonych powierzchni - również w wysokich temperaturach. Zawiera anionowe i niejonowe środki powierzchniowo-czynne, składniki alkaliczne oraz wybielacze optyczne oraz substancje opóźniające niszczenie włókien wykładziny. Polecany do dywanów, wykładzin oraz tapicerek przeznaczonych do czyszczenia na mokro. W przypadku włókien delikatnych należy wstępnie przetestować stabilność kolorów. Zawiera w swoim składzie inhibitory korozji, które hamują niszczenie urządzenia czyszczącego.

 

 

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Produkt przeznaczony do odkurzaczów piorących, ekstrakcyjnych oraz ekstraktorów spalinowych.

Dozowanie: jedna miarka 15ml (znajdująca się w opakowaniu) na 10l gorącej wody.

Wymieszaj produkt z wodą aż do całkowitego rozpuszczenia i wlej do zbiornika na roztwór płuczący w twoim odkurzaczu piorącym. Wykonaj płukanie powierzchni dokładnie, nie spiesząc się. Przeciągaj lance do siebie wraz z dozowaniem roztworu ścieżkami 2-3 krotnie na tym samym odcinku. Następnie przeciągnij kilkukrotnie lancą ten sam odcinek bez natrysku chemii aby zebrać możliwie maksymalną ilość wilgoci z czyszczonej powierzchni do momentu kiedy będziesz pewien, że odkurzacz nie zaciąga już praktycznie żadnych mokrych pozostałości.

Nasze wskazówki: przed użyciem produktu, dla pewności zawsze wykonaj test stabilności koloru:

Przygotuj roztwór roboczy testowanego środka zasadowe­go. Spryskaj wykładzinę punktowo w mało widocznym miejscu. Odczekaj 3 minuty. Przyciśnij pięścią do wykładziny kawałek białego ręczniczka lub chusteczki i przy­trzymać przez 30 sekund. Jeśli wstępna kontrola na chusteczce wskazuje możliwość migracji kolorów lub przebrązowienia pochodzenia celulozowego (przy materiałach z domieszką celulozy, np wiskoza) zalecamy wówczas użyć do ekstrakcji produktu kwaśnego np. B109 Fine & Fabric Rinse. Jeśli na chusteczce widzimy jedynie barwę roztworu oraz brudu, to znaczy, że kolor jest stabilny i możemy przystąpić do rutynowego procesu czyszczenia.

 

Specyfikacja produktu

  • Oferowane opakowanie: wiaderko 4 kg
  • Forma produktu: niebieski proszek
  • Zapach: przyjemny, cytrusowo-miętowy
  • pH: 9.8
  • Wydajność: ok. 5.000-10.000m2 w zależności od skali zabrudzeń, gęstości runa oraz wydatku wody w pompie
  • Zbliżony odpowiednik: TERSUS EX980P PRIMERY RINSE POWDER

 

 

 

GORĄCO ZAPRASZAMY DO ZAKUPU !!

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
platforma finansowa

Platforma Finansowa
finansowanie w pełni online.

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
Sklep internetowy Shoper Premium