Prochem b195 coffee stain remover plamy z kawy

Dostępność: brak towaru
Cena: 55,00 zł 55.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

 
B 195 COFFEE STAIN REMOVER 1 l
 
Odplamiacz przeznaczony na plamy barwnikowe, kawa, herbata, tanina oraz brązowe odbarwienia

COFFEE STAIN REMOVER to kwaśny odplamiacz przygotowany specjalnie do zwalczania plam z kawy, herbaty, coli, piwa oraz innych brązowych i żółtych przebarwień na wykładzinach i tapicerkach. Przeznaczony jest do bezpośredniego stosowania na plamę. Nadaje się do dywanów, wykładzin i tkanin z włókien naturalnych lub sztucznych oraz do innych powierzchni po uprzednim wypróbowaniu.

 

 
Produkt w pełni oryginalny z polskiej dystrybucji
posiadający polską etykietę oraz aktualną kartę charakterystyki!

 
SPOSÓB UŻYCIA:
 
Produkt gotowy do użycia.
 
Zawsze sprawdzić dywan, tkaninę lub inną powierzchnię w miejscu niewidocznym używając niewielkiej ilości preparatu COFFEE STAIN REMOVER przed przystąpieniem do czyszczenia. Sprawdzić stabilność kolorów, trwałość barwników i tekstury. Niektóre tkaniny i barwniki mogą być nieodporne na działanie wody i roztworów kwasowych.

Nie mieszać z innymi środkami czystości. Do wywabiania szczególnie uporczywych plam użyć preparatu B175 Browning Prescription 
w stosunku 1:1 i pozostawić na dłużej przed spłukaniem. 

Niektóre stare plamy z kawy i herbaty zwłaszcza powstałe na włóknach naturalnych takich jak wełna czy bawełna, mogą okazać się niemożliwe do usunięcia.
 

Nasze wskazówki: przed rozpoczęciem czyszczenia – zawsze przeprowadź próbę na małym kawałku czyszczonej powierzchni, aby sprawdzić czy nie dojdzie do jej odbarwienia.

 

Musisz zawsze pamiętać, że:  nie można zagwarantować całkowitego usunięcia plam i uzgodnij tą kwestie z klientem przed rozpoczęciem całej procedury czyszczenia. Niektóre zabrudzenia, np. barwniki spożywcze, gorące napoje, preparaty kosmetyczne czy żywność (i inne) mogą spowodować trwałą zmianę koloru włókien i reagować na produkty służące do usuwania zabrudzeń w sposób odwrotny niż zamierzony. Niektóre przebarwienia mogą być trwałe. Bądź cierpliwy - niektóre zabrudzenia reagują powoli. Wszystkie plamy i zabrudzenia powinny być usuwane tak szybko jak to tylko możliwe, aby zapobiegać trwałym przebarwieniem. Im dłużej zabrudzenie pozostaje na dywanie, wykładzinie czy tapicerce, tym trudniej je usunąć. Zawsze usuń najpierw stałe zabrudzenie (wosk, klej, farbę itp.) używając szpatułki, patyczka detaszerskiego lub tępego noża. Zaczynaj zawsze od zewnętrznej krawędzi i posuwaj się do środka, żeby nie pozostawić odkształceń na włóknie.

Mokre i świeże zabrudzenia powinny być zawsze wytamponowane czystym białym ręczniczkiem, chustką lub pieluchą z materiału absorbującego. Nigdy nie używaj kolorowych ścierek. Delikatnie umieszczaj ręcznik na plamie i zbieraj wilgoć aż do skutku. Nakładaj małe ilości środka czyszczącego na włókno i tamponuj czystym białym ręcznikiem. Jeżeli czyszczony materiał farbuje lub jego kolor zmienia się – przerwij czyszczenie, poinformuj klienta lub skontaktuj się z nami! Nałożenie środka odbywa się na odpowiedzialność osoby czyszczącej. Końcowym etapem jest zawsze spłukanie powierzchni wodą lub najlepiej produktem o odczynie kwaśnym np. B109 Fibre & Fabric Rinse. Jeżeli jest to zalecane to zbierz całą pozostałą wilgoć ręcznikiem.

 
MASZ PROBLEMY Z PROFESJONALNYM CZYSZCZENIEM DYWANÓW, WYKŁADZIN I TAPICEREK?
 
 

Napisz do nas: piotr@carpetexpert.pl

Wśród setek firm wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w sektorze czyszczenia dywanów, wykładzin i tapicerek. Doskonała znajomość tej branży pozwoliła nam już wyeliminować wiele problemów u naszych Klientów, nawet tych, które przez wielu były niemożliwe do rozwiązania.

 
Oferowane opakowanie: butelka 1 l
Działa na plamy: kawa, herbata, tanina, piwo, alkohol, coca cola, znaki wodne, brązowe i żółte przebarwienia
Forma produktu: gotowy do użycia płyn
pH: 2.5
Zbliżony odpowiednik:

CHEMSPEC BROWNING TREAT & COFFEE STAIN REM.

TERSUS SR101 COFFEE STAIN REMOVER

 
 
GORĄCO ZAPRASZAMY DO ZAKUPU !!
 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
platforma finansowa

Platforma Finansowa
finansowanie w pełni online.

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
Sklep internetowy Shoper Premium