Prochem b153 urine neutraliser neutralizator uryny

Dostępność: brak towaru
Cena: 54,00 zł 54.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

 

 

B 153 URINE NEUTRALISER 1 l

 

Skoncentrowany neutralizator nieprzyjemnych zapachów m.in. z moczu, uryny

 

URINE NEUTRALISER to produkt o specjalnej formule do usuwania osadu z moczu z dywanów i tkanin. Usuwa zapach i neutralizuje chemicznie mocz metodą kontaktową zapobiegając trwałym zaplamieniom i nieprzyjemnemu zapachowi w trakcie czyszczenia. Kwaśny środek wchodzi w reakcję z alkalicznymi (amoniakalnymi) składnikami uryny, neutralizując oraz likwidując źródło nieprzyjemnej woni. Nadając jednocześnie świeży zapach. Może być stosowany zarówno na dywanach, wykładzinach, tapicerkach oraz powierzchniach twardych.

 

 

Produkt w pełni oryginalny z polskiej dystrybucji
posiadający polską etykietę oraz aktualną kartę charakterystyki!

 

SPOSÓB UŻYCIA:

 

Produkt gotowy do użycia lub rozcieńczyć 1:1 w przypadku mniejszych problemów.

Najlepszą skuteczność uzyskuje się, pozostawiając środek aż do wyschnięcia i skrystalizowania. B153 Urine Neutraliser może okazać się nieskuteczny w przypadku usuwania starych i trwałych plam z moczu.

 

Nasze wskazówki: przed rozpoczęciem czyszczenia – zawsze przeprowadź próbę na małym kawałku czyszczonej powierzchni, aby sprawdzić czy nie dojdzie do jej odbarwienia.

 

Musisz zawsze pamiętać, że:  nie można zagwarantować całkowitego usunięcia wszelkich odorów i uzgodnij tą kwestie z klientem przed rozpoczęciem całej procedury czyszczenia. Odradzamy stosowanie środków perfumujących, ponieważ ich działanie jest jedynie doraźne i nie eliminuje całkowicie nieprzyjemnego zapachu, a czasami jedynie go wzmac­nia. Prawidłowe postępowanie składa się z dwóch etapów:

1. Fizyczne usunięcie źródła zapachu, czyli wypłukanie uryny, resztek jedzenia, usunię­cie sadzy itp.

2. Neutralizacja zapachu, który zagnieździł się w porach różnych przedmiotów i po­wierzchni znajdujących się w otoczeniu.

Neutralizacja zapachu polega przeważnie na utlenianiu cząstek zapachowych lub za­bijaniu bakterii czy też grzybów, które go generują, jak to jest w przypadku fermentacji i pleśnienia. Mamy do wyboru dwie metody:

zastosowanie środka chemicznego, który wchodzi w reakcję z substancją zapachową lub przerywa procesy fermentacyjne

użycie generatora ozonu. Ozon to niezwykle aktywne cząsteczki tlenu, które utleniają cząstki substancji zapachowych eliminując skutecznie nieprzyjemny odór. Sprawdza się szczególnie wtedy, gdy zapach rozniósł się z dymem i wniknął we wszystkie pory w pomieszczeniu.

 

Specyfikacja produktu:

Oferowane opakowanie: butelka 1 l
Działa na odory: uryna, mocz
Forma produktu: gotowy do użycia płyn lub 1:1
pH: 4.0
Zbliżony odpowiednik:

CHEMSPEC KILL ODOR lub URINE CONTAMINATION

TERSUS DE002 SKUNK ODOR CONTROL

 

 

 

GORĄCO ZAPRASZAMY DO ZAKUPU!!!

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
platforma finansowa

Platforma Finansowa
finansowanie w pełni online.

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
Sklep internetowy Shoper Premium