Prochem a222 odour neutraliser neutralizator odoru

Dostępność: brak towaru
Cena: 107,50 zł 107.50
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

 

 

A 222 ODOUR NEUTRALISER 1 l

 

Skoncentrowany neutralizator nieprzyjemnych zapachów m.in. z papierosów, dymu

 

ODOUR NEUTRALISER jest skoncentrowanym i bardzo wydajnym neutralizatorem zapachów, który rozpuszcza się w wodzie. Preparat neutralizujący odory i odświeżający powietrze sku­teczny przy zwalczaniu szerokiej gamy przykrych zapachów nawet takich jak zapach dymu z papierosów i spalenizny. Można dodawać do roztworów środków czyszczących stosowanych do wykładzin, tkanin i twardych powierzchni.

 

Produkt w pełni oryginalny z polskiej dystrybucji posiadający polską etykietę oraz aktualną kartę charakterystyki!

SPOSÓB UŻYCIA:

Produkt przeznaczony jako dodatek do środków płuczących lub w rozcieńczeniu do natrysku za pomocą butelki ze spryskiwaczem, opryskiwaczem ciśnieniowym lub za pomocą wytwornicy mgły.

Dozowanie dla dywanów, wykładzin: 10-20ml na 1l wody lub produktu czyszczącego.

Dozowanie dla powierzchni twardych: 20-50ml na 1l ciepłej wody.

Dozowanie dla wytwornic mgły (usuwanie zapachu spalenizny): 100ml na 1l ciepłej wody. Ustaw dozowanie na 15 minut na każde 10m2 powierzchni w dobrze uszczelnionym pomieszczeniu. Pozostaw pomieszczenie uszczelnione przez dobę po czym dokładnie je przewietrz. Zawsze dokładnie zabezpiecz meble i przedmioty wrażliwe na działanie wody podczas wytwarzania mgły.

Nasze wskazówki: 

Przed rozpoczęciem czyszczenia – zawsze przeprowadź próbę na małym kawałku czyszczonej powierzchni, aby sprawdzić czy nie dojdzie do jej odbarwienia.

Musisz zawsze pamiętać, że: nie można zagwarantować całkowitego usunięcia wszelkich odorów i uzgodnij tą kwestie z klientem przed rozpoczęciem całej procedury czyszczenia. Odradzamy stosowanie środków perfumujących, ponieważ ich działanie jest jedynie doraźne i nie eliminuje całkowicie nieprzyjemnego zapachu, a czasami jedynie go wzmac­nia. Prawidłowe postępowanie składa się z dwóch etapów:

1. Fizyczne usunięcie źródła zapachu, czyli wypłukanie uryny, resztek jedzenia, usunię­cie sadzy itp.

2. Neutralizacja zapachu, który zagnieździł się w porach różnych przedmiotów i po­wierzchni znajdujących się w otoczeniu.

Neutralizacja zapachu polega przeważnie na utlenianiu cząstek zapachowych lub za­bijaniu bakterii czy też grzybów, które go generują, jak to jest w przypadku fermentacji i pleśnienia. Mamy do wyboru dwie metody:

- zastosowanie środka chemicznego, który wchodzi w reakcję z substancją zapachową lub przerywa procesy fermentacyjne

- użycie generatora ozonu. Ozon to niezwykle aktywne cząsteczki tlenu, które utleniają cząstki substancji zapachowych eliminując skutecznie nieprzyjemny odór. Sprawdza się szczególnie wtedy, gdy zapach rozniósł się z dymem i wniknął we wszystkie pory w pomieszczeniu.

Specyfikacja produktu

  • Oferowane opakowanie: butelka 1 l
  • Działa na odory: m.in. dym papierosów, spalenizna i wiele innych
  • Forma produktu: skoncentrowany, turkusowy płyn
  • pH: 7.5
  • Zbliżony odpowiednik: CHEMSPEC AIR NEUTRALIZER CITRUS

 

 

GORĄCO ZAPRASZAMY DO ZAKUPU!!!

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
platforma finansowa

Platforma Finansowa
finansowanie w pełni online.

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
Sklep internetowy Shoper Premium